13 styczeń 2023

Nastrojowy koncert walentynkowy z kolacją i zabawą z DJem!

zdjęcie: Nastrojowy koncert walentynkowy z kolacją i zabawą z DJem! / kupbilecik24.pl / Nastrojowy koncert walentynkowy z kolacją i zabawą z DJem!
kupbilecik24.pl / Nastrojowy koncert walentynkowy z kolacją i zabawą z DJem!
Zapraszamy 11 lutego 2023 roku do Teatr Variete Muza - sala koncertowa, Koszalin, ul. Morska 9.
REKLAMA
data: 2023-02-11 19:00
miejsce: Teatr Variete Muza - sala koncertowa, Koszalin, ul. Morska 9
bilety: KUP BILET
 

Spędź Walentynki w Muzie. Zadbaliśmy o to, aby ten dzień był wyjątkowy. Przygotowaliśmy pyszne menu na kolację walentynkową z afrodyzjakiem, w trakcie której oboje spędzicie miły czas. W dalszej części wieczoru proponujemy nastrojowy koncert Muza in LOVE, a na zakończenie wieczoru czas umili zabawa z DJem (podczas której na pewno nie zabraknie zmysłowych "przytulańców").

Jesteś niepoprawnym romantykiem, a w kuchni - oprócz pysznego jedzenia - doceniasz niebanalną oprawę Twojego posiłku? A może to składniki serwowanych dań sprawiają, że są miejsca, do których powracasz? Bez względu, czy preferujesz tradycję, czy nowoczesną kuchnię fusion - Teatr Variete Muza nie zawodzi. Początek wieczoru rozpoczniemy przystawką z afrodyzjakiem, a następnie zaserwujemy danie główne. Dopełnieniem tych intymnych smaków będzie lampka Prosecco.

Po romantycznej kolacji czas na pełen wdzięku koncert - Muza in LOVE. To wybrane przez artystów Teatru z Koszalina, specjalnie na tę okazję, nastrojowe piosenki takie jak: Z tobą chcę oglądać świat, Bądź moim natchnieniem, Piu Que Poi, Careless Whisper, Weź nie pytaj czy Shallow.

Resztę wieczoru dopełni zabawa z DJem, który dopełni wszelkich starań, aby zmysłowa aura pozostała w tym wyjątkowym czasie. Pragnąc utrzymać miłosny klimat proponujemy stoliki wyłącznie dwuosobowe. Na życzenie możemy zwiększyć tę liczbę, według indywidualnego zamówienia - dostępne wyłącznie poprzez biuro Muzy.

W cenie dla dwojga:
- dwudaniowa kolacja - przystawka z afrodyzjakiem i danie główne
- lampka prosecco
- Muza in LOVE - koncert artystów Teatru Variete Muza
- zabawa z DJem

Cena za bilet dostępna na portalu to wejście dla dwóch osób i tym samym rezerwacja wybranego stolika.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
 
Muza in LOVE
artyści:
Artyści i piosenkarze
Spędź Walentynki w Muzie. Zadbaliśmy o to, aby ten dzień był wyjątkowy. Przygotowaliśmy pyszne menu na kolację walentynkową z afrodyzjakiem, w trakcie której oboje spędzicie miły czas. W dalszej części wieczoru proponujemy nastrojowy koncert Muza in LOVE, a na zakończenie wieczoru czas umili zabawa z DJem (podczas której na pewno nie zabraknie zmysłowych "przytulańców"). Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Koszalin
2°C
wschód słońca: 07:51
zachód słońca: 16:24
Koronawirus
zachodniopomorskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Koszalinie

kiedy
2023-01-27 18:30
miejsce
Filharmonia Koszalińska, Koszalin,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-01-29 15:30
miejsce
Bałtycki Teatr Dramatyczny,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-01-29 18:30
miejsce
Bałtycki Teatr Dramatyczny,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-01-29 19:00
miejsce
Centrum Kultury 105 w Koszalinie,...
wstęp biletowany