14 wrzesień 2023

Koncert zespołu Ryczące Dwudziestki i biesiada w stylu bawarskim!

zdjęcie: Koncert zespołu Ryczące Dwudziestki i biesiada w stylu bawarskim! / kupbilecik24.pl / Koncert zespołu Ryczące Dwudziestki i biesiada w stylu bawarskim!
kupbilecik24.pl / Koncert zespołu Ryczące Dwudziestki i biesiada w stylu bawarskim!
Zapraszamy 21 października 2023 roku do Teatr Variete Muza - sala koncertowa, Koszalin, ul. Morska 9.
REKLAMA
data: 2023-10-21 18:00
miejsce: Teatr Variete Muza - sala koncertowa, Koszalin, ul. Morska 9
bilety: KUP BILET
 

Tego jeszcze nie było - Święto Piwa w Muzie! To nie tylko rozmaity wybór piwa (w tym piwa kraftowego) oraz impreza w bawarskim stylu. To również Koncert kultowego zespołu szanty - Ryczące Dwudziestki. Miłośnicy piwa na pewno nie pominą tej imprezy. Nie zabraknie na niej tego trunku oraz biesiady przy dobrej muzyce, którą zapewni nam DJ Wojciech Graal. Już możesz szykować się na niezapomnianą degustację. Impreza w stylu Oktoberfest nadchodzi.

Na ten jeden wieczór zamienimy klimatyczne wnętrze Muzy w bawarski festyn! Wieczór rozpoczniemy biesiadą przy długich stołach oraz koncertem kultowego zespołu szanty - Ryczące Dwudziestki! Pięć, tylko i wyłącznie męskich głosów - a"cappella (wokalnie bez instrumentów), bądź z towarzyszeniem gitar, jest wizytówką zespołu. Na przestrzeni lat, tworząc nietuzinkowe aranżacyjnie utwory, wypracowali nowy, niepowtarzalny styl i charakterystyczne brzmienie. Najbardziej kultowe wykonania to: Hiszpańskie dziewczyny, Lowlands Lowlands, Ciągnij Go Joe, Few Days i wiele innych.

Skład:
Andrzej Grzela "Qńa" (czyt. Kunia)
Wojciech Dudziński "Sęp"
Andrzej Marciniec "Martinez"
Bogdan Kuśka "Bodziec"

Z tej okazji szykujemy dania biesiadne: golonkę po bawarsku (w piwie), karkówkę w cebuli, czy pieczoną kiełbasę. Będzie też czekał wybór piwa, w tym rozmaite piwa kraftowe wyselekcjonowane na ten dzień specjalnie przez koszalińskich pasjonatów złotego trunku - sklep Koneser. Całości dopełni DJ Wojciech Graal, który powróci za stery, żeby dopełnić tej wyjątkowy wieczór swoimi brzmieniami. Nie możesz tego przegapić!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
 
Oktoberfest
artyści:
Różni artyści
Oktoberfest zbliża się wielkimi krokami… W tym roku tradycyjnie goście będą mogli na żywo spotkać się z największymi artystami estrady, napić się wybornego piwa oraz zasiąść przy ogromnym stole, sprzyjającym nawiązywaniu nowych znajomości. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Koszalin
21.4°C
wschód słońca: 07:00
zachód słońca: 18:28
Koronawirus
zachodniopomorskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Koszalinie

kiedy
2023-10-03 19:00
miejsce
Event Center G38, Koszalin,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-10-04 17:30
miejsce
Centrum Kultury 105 w Koszalinie,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-10-04 20:00
miejsce
Centrum Kultury 105 w Koszalinie,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-10-05 17:00
miejsce
Bałtycki Teatr Dramatyczny,...
wstęp biletowany