15 styczeń 2023

Zwłoki 54-latka znaleziono w rzece Chociel w Bobolicach

zdjęcie: Zwłoki 54-latka znaleziono w rzece Chociel w Bobolicach / fot. PAP
fot. PAP
W niedzielę przed południem w rzece Chociel w Bobolicach znaleziono ciało 54-letniego mieszkańca miasta. "Wyjaśniamy okoliczności śmierci mężczyzny pod nadzorem prokuratury. Ciało zostało zabezpieczone do sekcji" – powiedziała PAP oficer prasowa KMP w Koszalinie kom. Monika Kosiec.
REKLAMA

Ciało mężczyzny w rzece Chociel w Bobolicach (Zachodniopomorskie) znalazł w niedzielę przed południem przypadkowy przechodzień. Zawiadomił policję. Ta ustaliła tożsamość denata.

"To 54-letni mieszkaniec Bobolic. Wyszedł z domu w piątek i już nie wrócił. Rodzina chciała w niedzielę zgłosić jego zaginięcie, ale już nie zdążyła" – powiedziała kom. Kosiec.

Dodała, że na ciele mężczyzny nie ujawniono widocznych śladów świadczących o tym, że osoby trzecie przyczyniły się do jego śmierci. Co spowodowało zgon 54-latka ma wyjaśnić sekcja zwłok, do której zabezpieczone zostało ciało.

Postępowanie prowadzi koszalińska policja pod nadzorem prokuratury. (PAP)

autorka: Inga Domurat

ing/ aszw/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Koszalin
2°C
wschód słońca: 07:51
zachód słońca: 16:24
Koronawirus
zachodniopomorskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Koszalinie

kiedy
2023-01-27 18:30
miejsce
Filharmonia Koszalińska, Koszalin,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-01-29 15:30
miejsce
Bałtycki Teatr Dramatyczny,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-01-29 18:30
miejsce
Bałtycki Teatr Dramatyczny,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-01-29 19:00
miejsce
Centrum Kultury 105 w Koszalinie,...
wstęp biletowany